טיול יומי מפראג.

גן העדן הבוהמי או בצ'כית – "צ'סקי ראיי" נמצא בסה"כ במרחק של כשעה וחצי נסיעה מפראג. גם מי שלא מתכוון ללון במקום, יכול לצאת ליום טיול באזור.
למה לצאת איתי? כמו תמיד, עדיף לקחת בן המקום, דובר את השפה ומכיר את כל הפינות. אני מטייל באזור כבר 26 שנה, ומחלק את זמני בין ביתי העירוני בפראג לביתי הכפרי בהרובה סקאלה שבגן העדן הצ'כי. אני מטייל שם על בסיס קבוע, לעיתים עם לקוחות והרבה פעמים לבד. בטיול איתי אני משמש כמובן לא רק "כנהג" אלא לוקח אתכם אישית בכל המסלולים והאתרים.

ניתן לצאת איתי ברכב עם מקום ל-6 נוסעים, כך שהוא בהחלט נוח למשפחה של 5 נפשות ואף 6.  אבל ניתן להזמין רכב גדול יותר ואפילו אוטובוס.

למה לא לשכור רכב ולנסוע לבד? זה כמובן אפשרי. ואם לומר את האמת, אולי אפילו יותר זול. אז בכל זאת למה? חיסכון בזמן וניצולת מלאה של היום! אני אוסף אתכם מהמלון, נוסע איתכם ישירות לאתרים, חוסך מכם את הצורך לאתר את המקומות, לבנות את המסלול האידיאלי, לתאם עם המקומיים את ההגעה על מנת שהכל יתנהל ביעילות האפשרית. 

מאחר ומדובר בטיול פרטי וללא שותפים, תוכלו לבחור, בשיתוף פעולה איתי את האתרים שימצו עבורכם את הזמן בצורה מקסימלית. 

ישנם מסלולי הליכה ברמות קושי שונות, ישנם מסלולים הכוללים עליות וירידות. ניתן לשלב אטרקציה כלשהי כגון קורקינטים, רפטינג או מגלשות הרים…..

ניתן לשלב ארוחת צהריים, או להזמין מאיתנו סל פיקניק ולעצור בנקודה יפה ושם לאכול.

במהלך הטיול, ניתן לשלב גם ביקור באחת הטירות שבאזור, אפילו רק לראותה מבחוץ, ואולי לעשות מסלול הליכה לצידה. ניתן לעשות מסלול הליכה ובמהלכו יש נקודות תצפית על הטירות. או אולי בכלל לטפס לחורבות טירת טרוסקי המפורסמת בכל האזור.

במעברים ובנסיעות בין האתרים, תמיד אבחר עבורכם דרך יפה ומיוחדת, העוברת בכפרים ובנקודות נוף עוצרות נשימה. אם נספיק, נמשיך לביקור בטירת קוסט והעיירה סובוטקה. 
אולי בכלל נבחר לעשות את מעבר ריגר הקסום….

אבל ללא ספק, לא נוותר על ביקור באתר צוקי פראחוב

 

אגב, גם למי שמתקשה בהליכה, יש לי סיור מותאם שבו תוכלו ליהנות לא פחות, בדקו איתי.

אשמח לבדוק עבורכם את המסלול הטוב ביותר ולתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית כולל עלויות נוספות במידה ויידרשו (כניסות לאתרים, ארוחות וכד').

ניתן להזמין דרכנו גם סנדוויצ'ים לדרך, שתיה, נשנושים וכל דבר אחר שתרצו. 

כמובן שיש צורך לבוא עם נעלי הליכה נוחות, בגדי ים, מגבות*, בגדים להחלפה.
* מגבות תוכלו לשכור מאיתנו.